سئو

سلام و وقت بخیر!

اگر در این صفحه هستید، حتما میدانید که SEO چیست و اهمیت آن بیشتر از ایجاد و مدیریت سایت شماست! سئو یعنی بازدید کاربردی و دقیق شما از طریق موتورهای جستجوگر به خصوص اصلی ترین موتور جستجو یعنی گوگل …

اگر دیجی کالا رشد کرد، قطعا یکی از دلایل آن سئوی مطلوب بود و اگر ۵۰۴۰ زمین خورد، قطعا یکی از دلایل آن عدم سئوی کاربردی و مفید بوده است.

SEO یا بهینه سازی موتورهای جستجو به شما کمک می کند تا کسب و کار خود را به صورت واقعی و حرفه ای رشد دهید.

ما همه ملزومات سئو سازی، امکانات و سرویس ها را برای انجام یک پروژه مطلوب در اختیار داریم، از تیم تولید محتوا تا تیم گرافیست، بک لینک و تبلیغات و …

ما تا بحال برای افراد و سازمان های مختلفی مثل شهرداری تهران، انتشارات های مختلف، مجلات و پایگاه های خبری گوناگون و شرکت های مطرحی همچون اوه پروژه های سئوی سفید انجام دادیم که نتایج آنها به اذعان کارفرما اتفاقات مطلوبی را برای این مجموعه ها رقم زده است.

اگر سوال یا نکته ای دارید آنرا از طریق این قسمت با ما مطرح کنید.

ما به دو شکل پروژه های سئو قبول می کنیم:

۱) انجام سئو بر اساس کلید واژه های مدنظر شما، به این صورت که شما یک یا چند کلیدواژه مد نظر خود را انتخاب نموده و در فرم زیر وارد مینمایید، برآورد مالی پروژه شما بر اساس کلیدواژه های انتخابی انجام خواهد شد.

۲) سئوی کلی سایت و انجام تنظیمات کامل، به این صورت که ما کل تنظیمات سئوی سایت شما را از صفر تا صد انجام خواهیم داد تا بهترین رتبه را در موتورهای جستجو کسب نمایید.

  • کلمات مدنظر خود را با کاما جدا کنید.